Zavedené nákupní centrum na okraji Kladna s vynikající dostupností také ze severozápadních satelitních oblastí Prahy. V uplynulých třech letech prošlo centrum zásadní revitalizací včetně realizace kompletně nového food courtu a byla optimalizována nájemnická struktura. Aktuálně nabízíme k pronájmu několik posledních obchodních jednotek vhodných zejména pro každodenní spotřebitelské nákupy, služby, zábavu a relaxaci.

SPÁDOVÁ OBLAST

• docházková vzdálenost: 40 000 obyvatel (sídliště Kročehlavy, nová rezidenční výstavba) 
• dojezdová vzdálenost: 100 000 obyvatel (Kladno a okolí, severozápadní okraj Prahy)
• dojezd Kladno centrum 6 minut • dojezd Hostivice, Unhošť, Buštěhrad ad. cca 10 minut
• dojezd Praha 6 cca 20 minut 

NC OAZA Kladno plánek

KAPACITA 

• 16 500 m2 prodejní plochy
• 640 parkovacích míst
• cca 200 000 návštěvníků / měsíc 

PERSPEKTIVNÍ LOKALITA 

NC OAZA je součástí největšího kladenského sídliště Kročehlavy a v jeho okolí probíhá rozsáhlá bytová výstavba (Garden Park Kladno). Výhodou je umístění na okraji města s výbornou dostupností z rychlostních komunikací D6 a D7. V těsném sousedství OAZY je plánována výstavba UNI HOBBY marketu se zastavěnou plochou cca 8 500 m2

NC OAZA Kladno plánek

PARTNER KLADENSKÉHO HOKEJE 

NC OAZA je již třetím rokem partnerem hokejového klubu Rytíři Kladno. Přímo v obchodním centru se nachází velkoryse pojatá Síň slávy kladenského hokeje. Kromě hokeje se marketing NC OAZA zaměřuje na podporu řady lokálních společenských a sportovních aktivit a událostí. 

Síň slávy kladenského hokeje OAZA

LOKÁLNÍ MARKETING

Kromě partnerství s hokejovým klubem Rytíři Kladno se NC OAZA zapojuje formou spolupráce nebo sponzoringu do řady místních sportovních, kulturních apod. událostí a některé z nich sama pořádá. Příkladem je pravidelné partnerství s oblíbenou Nocí válečníků nebo pravidelný street hokejový turnaj mládeže „O pohár kladenského rytíře“.

O pohár kladenského rytíře

NOVÝ FOOD COURT

Autorem projektu rekonstrukce food courtu v NC OAZA je architektonický ateliér Archidea, který byl založen v roce 1992 a zabývá se celou řadou architektonických projektů ve všech etapách realizace.

"Koncepce návrhu vnitřních ústředních prostor NC OAZA, a v nich umístěného food courtu, vychází z posunutí tohoto zatím metaforického vyjádření do konkrétnější polohy a jeho vtažení přímo do interiéru. Návrhu dominují tzv. guelty, vodní plochy z vyvěrajících pramenů, obklopené vegetací a životem. Jednotlivé prvky oázy – písečné duny, voda, vegetace jsou v návrhu abstrahovány avnávštěvníkovi obchodního centra jsou podávány náznakem, v souladu se současnými trendy obchodních staveb, jako prvky pro navození atmosféry místa s tepem života. Doslovným citacím a imitacím přírodních prvků se návrh vyhýbá, pro dokreslení atmosféry bude použita pouze živá vegetace. Food court se tedy stane oázou a ideálním místem pro zastávku na oběd, kávu nebo jen malý odpočinek."

food court OAZA Kladno food court OAZA Kladno

VELKORYSÉ PROSTORY PARKOVIŠTĚ

Parkoviště o rozloze převyšující 20 000 m2 je vybaveno samoobslužnou mycí linkou, autovysavačem a antibakteriálním parfémovačem. V plánu je také také čerpací a CNG stanice. Velkorysý prostor je častým místem konání sportovních a podobných událostí, které z NC OAZA činí lokální centrum setkávání a zábavy.

food court OAZA Kladno

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O KRÁTKODOBÝ NEBO DLOUHODOBÝ PRONÁJEM NÁS KONTAKTUJTE NA
tel.: +420 312 524 617 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obchody a služby