Údržbář/technik

Náplň práce:

  • Preventivní údržba svěřeného zařízení, vybavení a TZB
  • Obsluha vybraných TZB pro chod nákupního centra (MaR, VZT, topení aj.)
  • Provádění drobných oprav ( malba, výměna zářivek, zdrojů, světel, aj.)
  • Provádění pravidelné údržby zeleně, keřů, stromů a záhonů
  • Správa svěřeného majetku a vybavení pro výkon práce, dílna, nářadí, zařízení, zahradní technika aj.
  • Kontrola, dohled a spolupráce s dodavateli při provádění pravidelného servisu, revizí a oprav
  • Spoluúčast a pomocné práce při mimořádných akcích, zásobování nebo organizaci

Obecné požadavky:

  • Vzdělání technického oboru, ideálně elektro s platnou vyhláškou 50/1978 Sb. §6
  • Ochota řešit aktuální technické nebo havarijní situace
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a fyzická zdatnost
  • Obecné technické dovednosti, znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
  • 2 - 5 let zkušeností v podobné pozici

Místo výkonu práce: Nákupní centrum Oaza Kladno

Typ pracovního poměru: práce na plný nebo částečný úvazek (DPP), možnost výkonu práce na ŽL

Pracovní doba: dvousměnná pracovní doba (ranní/odpolední)

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Další informace o pozici:

  • Možnost mimořádných odměn za výkony
  • Příjemné zázemí a pracovní prostředí
  • Přátelských kolektiv
  • Firemní akce
  • Možnost využití volných vstupenek u sponzorovaných akcí

Prosíme zájemce o pracovní místa v jednotlivých provozovnách, aby kontaktovali přímo zastoupení jednotlivých značek, viz seznam obchodů a služeb, kde jsou uvedeny kontakty.

Děkujeme za pochopení.

Obchody a služby