Nový systém parkování u NC Oaza
Platnost: Platnost od 15. 11. do 31. 12. 2021

Rozjíždíme vánoční nákupy a prodlužujeme bezplatný parking

 

Závorový parkovací systém přinesl našim zákazníkům výrazně pohodlnější parkování, které se v období vánočních nákupů a adventu cení dvojnásob. Nakupování OAZA zpříjemní svým zákazníkům i prodloužením bezplatné doby. Z původních dvou hodin zdarma jsou nyní tři, o víkendu dokonce pět!

„Neustále sbíráme podněty a snažíme se maximálně vycházet vstříc zákazníkům. Věříme, že komfortní parking zdarma ocení. Naše nákupní centrum chce zůstat oázou pohodových Vánoc, a to už od okamžiku, kdy k nám zákazníci zaparkují svůj vůz,“ říká PR koordinátor NC OAZA Kladno Vít Heral.

 Vedení nákupního centra dopředu deklarovalo, že bude vyhodnocovat data získaná provozem a režim parkoviště podle potřeb svých návštěvníků upraví. „To samozřejmě platí a pokud se změna osvědčí, rádi u delšího bezplatného parkingu zůstaneme i po Vánocích,“ potvrzuje Heral.

 Závorový systém vznikl v NC OAZA Kladno kvůli dlouhodobě neřešenému problému s parkovacími místy v přilehlých sídlištích s cílem poskytnout dostatek volných míst primárně zákazníkům centra. Rezidentům nabídla OAZA možnost nočního i celodenního parkovného za férových podmínek. V případě zájmu o parkování prosím kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Nově také NC OAZA nabízí jednorázové NOČNÍ PARKOVÁNÍ v čase od 20 do 8 hod. za 50,- Kč/noc. Platnost do odvolání.

 

Po - Pá ..............3 hodiny ZDARMA

So - Ne ..............5 hodin ZDARMA

Platnost od 15. 11. do 31. 12. 2021

 

 

 

Obchody a služby všechny