Platnost: OAZA tipy

Vážení zákazníci, přejeme vám krásné léto, ať už ho strávíte u moře, na venkově nebo ve městě. Oaza tu pro vás bude celé prázdniny a máme pro vás i několik tipů nejen na volné letní dny.

Pěkný čas s dětmi můžete strávit v Autíčkárně a novou hračku nejen na prázdniny pořídíte v Bambuli. Když se vám nebude chtít vařit, stavte se pro nejlepší kladenskou pizzu nebo něco českého v Bufet.cz. Zmrzlinu, zákusek a výtečnou kávu si můžete dopřát v Dream Café a hned naproti najdete optiku Doctor Optic s mimořádným výběrem brýlí a obrouček.

Textil NicKris připravil o letní módu pro každou příležitost, pro holky, kluky a dámy i pány. Nabídka Pet Center zas potěší a zabaví vaše zvířecí parťáky. Letní péči díky naší samoobslužné myčce můžete dopřát i svému automobilu. Vybavení na túry, do přírody, ale i na pláž najdete v sortimentu Sportisimo a za mořem, na cesty, ale i na daleký sever nebo k protinožcům vás vezme nabídka cestovní agentury Invia. A pokud si chcete užít blízkých přírodních krás, pak zalistujte na dvoustranu plnou výletů v našem letním OAZA magazínu.

Obchody a služby všechny