Platnost: do 31. 10. 2018

Tučňák Harry, žirafa Helen, želva Tony, pes Bart, kachna Kate, kočka Rita, králík Frank a kůň Jack. Uličníci z PetCenter. Každý má jiné superschopnosti, přesto tvoří nerozlučnou partu. Seznamte se!

Tučňák Harry je náš vodní gangster! Dokáže se ponořit do hloubky přes 500 metrů a zůstat pod vodou až 27 minut, proto si vysloužil přezdívku Ponorka.

Žirafa Helen - nejaktivnějším členem týmu. Je schopna spát ve stoje a celková doba spánku nepřekročí ani hodinu za den! Ideální parťák na dlouhé pozorovačky při obhlížení terénu.

Želva Tony - nejzkušenější člen týmu, už toho pamatuje hodně, a ještě hodně zažije, protože želvy se můžou dožít až 170 let. Mladší gangsteři si za ním chodí pro rady.

Kachna Kate - její superschopnost je voděodolné peří. I když se ponoří pod vodu, její peří zůstane zcela suché, takže pak na místě činu nenechává žádné stopy.

Kůň Jack drží rekord ve skoku dalekém. Při jednom útěku z nevydařené akce byl už skoro dopaden, ale zachránil se tím, že přeskočil 8metrovou propast.

Kočka Rita - nasazujeme ji na nejrizikovější akce. Jako správná kočka má totiž 7 životů. Navíc je vyzbrojena 18 drápky, které umí taky solidně využít.

Králík Frank a jeho pověstné dupání. Ten, když to rozbalí, tak nepřítel bere nohy na ramena. Ale na Franka si jen tak někdo nepřijde, dovede totiž běžet až 56 km/h. Ostatní gangsteři o něm mluví jako o „Raketě“.

Pes Bart Je hlídač každé operace. Jeho sluch je 10× ostřejší než lidský, takže mu neunikne žádná škodná v našem revíru.

Jak PetCenter Gang získat?

Sbírej nálepky a získej Pet Center Gang!

Chcete mít kompletní PetCenter GANG? Kromě sbírání známek jej v průběhu září a října můžete také vyhrát. Sledujte facebookové stránky Pet Center a hashtag #PetCenterGANG a nepromeškejte příležitost zapojit se do některého ze čtyř kol soutěže!

Obchody a služby všechny