mma galavečer Kladno
Platnost: 25. 6. 2020 od 20.00

Prostory NC OAZA budou o čtvrtečním večeru patřit premiérovému galavečeru bojových sportů po hlavičkou nové organizace MMAsters League®.

Těšit se můžete na desítku utkání v MMA, K1 a boxu i živý přenos na O2 TV Sport. Vstupenky jsou stále v prodeji on-line na TicketLIVE.

Střet dvou světů a Kinclova premiéra v boxu!

Vrcholem galavečera bude hodně netradiční a o to zajímavější zápas Patrika Kincla – hvězda MMA dostala svolení od své organizace KSW a vůbec poprvé zkusí box! „K MMA jsem se dostal díky boxu a paradoxně v něm nikdy nezápasil. Několikrát jsem s touto myšlenkou koketoval, ale vždy do toho přišla příprava na MMA. Tím, že je nyní KSW omezeno s pořádáním MMA turnajů, je vlastně ideální doba na můj boxerský debut. Hodně lidí si všímá mého specifického postoje a sám jsem zvědavý, jak v klasickém boxerském zápase obstojím,“ prozrazuje Patrik Kincl.

Kromě jeho neobvyklé boxerské vložky diváci uvidí i další velmi zajímavé fighty. „Šikovný amatér proti profesionálnímu zápasníkovi a střet dvou světů v K1 nabídne souboj českého reprezentanta Adama Stráníka proti Pavlu Šachovi, který teď zápasil v Oktagon Underground a předvedl tam výborný výkon proti favoritovi turnaje,“ říká promotér Dušan Macák a oznamuje ještě další pikantní dvojici.

„Mezi amatéry MMA se těším na zápas dvou účastníků mistrovství světa a zároveň kamarádů, kteří se na šampionátu podporovali – Václava Štěpána a Petra Stříže. Teď nastoupí proti sobě a jsem hodně zvědavý, jak se s tím a spolu poperou,“ usmívá se Macák a doplňuje, že se domácímu publiku představí také bojovníci z kladenského HAKIM GYM.

O MMAsters League

Organizace poskytuje kompletní servis v oblasti řízení sportovní kariéry a podpory bojových sportů, především MMA. Jsme společnost s jasnou strukturou, transparentním financováním a pevnými dlouhodobými cíli, kterými jsou především poskytování špičkových služeb bojovníkům a zajištění kvalitních zápasů pro fanoušky nejtvrdšího sportovního odvětví.

První galavečer MMAsters League® se s ohledem na nařízení v souvislosti s COVID-19 uskuteční s omezenou diváckou kapacitou ve čtvrtek 25. června od 20 hodin v Nákupním centru OAZA Kladno.

galavecer mma kladno

Obchody a služby všechny