BUFET.CZ - Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení / (prodavač / prodavačka)

Prodej hotových jídel, jídel dle denní nabídky, nápojů.

Požadujeme: Osoba invalidní nebo zdravotně znevýhodněná, příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníky, ochotu učit se pracovat s pokladním systémem. Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen.
Je možné přijmout osobu ve 3. stupni ID, podmínkou je stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.

Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, odměna 115,-/hod

BUFET.CZ - Kuchař / kuchařka
Vhodné pro OZP

Pracovní náplň – příprava teplých pokrmů, příprava příloh k pokrmům, příprava základů pro vaření na daný i další den, veškeré další práce související s pracovní pozicí kuchaře ve stravovacím zařízení.

Požadujeme – jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby invalidní a osoby zdravotně znevýhodněné.
Praxe není nutná.
Pozn: je možné zaměstnat osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.

Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou, přátelský kolektiv, odměna 125,-/hod

BUFET.CZ - Pomocná síla v kuchyni

Pracovní náplň: příprava surovin pro vaření, asistence kuchaři, smažení řízků, sýrů …a další činnosti.

Požadujeme: chráněná dílna – osoba starší 18, vhodné pro osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněná, ochota učit se novým věcem, pracovat v kuchyni a spolupracovat s kolegy.

Prosíme zájemce o pracovní místa v jednotlivých provozovnách, aby kontaktovali přímo zastoupení jednotlivých značek, viz seznam obchodů a služeb, kde jsou uvedeny kontakty.

Děkujeme za pochopení.

Aktuální volné pozice můžete hledat také na www.pracevnakupnimcentru.cz.

Obchody a služby všechny